levné ubytování v centru Prahy

Tipy na levné ubytování v centru Prahy

Chcete sehnat levné ubytování v Praze už od 300 Kč na noc? Tato cena nemusí být utopie. Zapomeňte na staré pořekadlo „v Praze je blaze, ale draze,“ a užijte si krásy hlavního města za rozumný peníz!

Ať už toužíte po přepychovém hotelovém pokoji, běžném standardu či levném hostelu, Praha dokáže vyhovět vašim požadavkům. Sestavili jsme pro vás seznam levných ubytovacích možností.

1) Capsule hostel

Pokud do Prahy nejedete na několikadenní dovolenou, ale chystáte se zde jen přenocovat (například z důvodu, abyste stihli být ráno na letišti), možná upřednostníte levnou cenu nad luxusem. Pokud jdete po levné ceně, ale zároveň chcete mít při spánku soukromí, zauvažujte o kapslovém hostelu.

Tento typ ubytování je běžný třeba v Japonsku. Jedná se o hostel, ve kterém je určité množství soukromých buněk, tzv. kapslí. Taková kapsle má postel, televizní obrazovku a především nabídne větší soukromí, než klasický hostel. Capsule hostel umožňuje jednolůžkové i manželské „pokoje.“ C

Podívejte se na dostupnost ve vašem plánovaném termínu.

2) Sleep&Go

Pokud chcete za ubytování ušetřit a navíc si potrpíte na špičkový design, zauvažujte nad ubytovacím zařízením Sleep&Go. Nachází se pouhé tři minuty chůze od Václavského náměstí a na první pohled vás ohromí svým velkolepě pojatým interiérem.

Na rozdíl od Capsule hostel se zde můžete ubytovat i jako celá rodina. Je zde k dispozici například čytřlůžkový pokoj za cenu od 942 Kč/noc, což vychází krásných 235,5 Kč na osobu. Pokud jste pár, můžete využít soukromý pokoj s vlastní koupelnou. Pro jednotlivce jsou zde připraveny kapsle podobného stylu, jaké jsme popisovali v prvním odstavci tohoto článku.

Součástí hotelu je i wellness centrum. Toto zařízení vám poskytne levnou cenu, krásné prostory a soukromí. Přesvědčte se sami.

3) Hotel Bonvolon

Tento hotel se nachází ve strategické lokalitě 300 metrů od Václavského náměstí a 10 minut chůze na Staroměstské náměstí. Hotel nabízí ekonomický typ ubytování. Pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem a je možnost si zarezervovat pokoj s vlastní koupelnou. Tato atraktivní lokalita je sice rušnější, ale hotel nabízí i pokoje, orientované do klidného vnitrobloku, tudíž si můžete užít nerušeného spánku.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *